ÖVRIGT / Diverse / Piedestal 14477292
*
nr 1447 7292
Piedestal
Gertrud Ohlsson, keramik. Höjd: 47 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 20:09:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/2 20:03:42
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gertrud ohlsson keramik piedestal
-
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:49
*
Piedestal
Kondition: nagg
nr 1447 7292
Piedestal
Gertrud Ohlsson, keramik. Höjd: 47 cm
Kondition: nagg
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/2 20:03:42 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gertrud ohlsson keramik piedestal
-
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:49